اصفهان بسیج

دیدار سردار آسودی با خانواده شهیدان حاج محمد و حاج حسن سلیمانی / تصاویر

روز گذشته مشاور فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در سپاه با خانواده دونفر از شهیدان تبلیغات شهر درچه دیدار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)، روز گذشته سردار آسودی مشاور فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در سپاه به همراه فرماندهی و مسئول نمایندگی ناحیه درچه از خانواده شهیدان حاج محمد سلیمانی و حاج حسن سلیمانی دیدار کردند.

سردار آسودی در زمان دفاع مقدس مسئول تبلیغات لشکر علی ابن ابیطالب بودندکه در سال ۶۱ با سردار شهید حاج محمد سلیمانی که مسئول تبلیغات لشکر ۱۴ امام حسین بود آشنا میشود .

مشاور فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در خصوص شخصیت شهید محمد سلیمانی فرمود : ایشان در زمان دفاع مقدس به عنوان یک نقطه فرهنگی بود لذا هرجا سخنرانی داشته باشم شهید سلیمانی را به عنوان یک الگو به دیگران معرفی میکنم.

در ادامه سردار آسودی به خانواده شهید محمد سلیمانی و سایرین نسبت به جمع آوری خاطرات و عکسهای شهید به منظور چاپ کتاب به نام شهید تاکید کرد و از آنها خواست که در این زمینه تلاش بسیاری کنند

گفتنیست که سردار آسودی با خانواده شهید حاج حسن سلیمانی از شهدای فاجعه منا نیز دیدار داشتند و به باز ماندگان او عرض تسلیت گفت. شهید حاج حسن سلیمانی از مدیر ان روابط عمومی و تبلیغات سپاه صاحب الزمان بود که در فاجعه منا ندا حق را لبیک گفت و به دیدار حق شتافت.

DSC04124 DSC04126 DSC04135 DSC04141 DSC04150

آخرین اخبار