اصفهان بسیج

مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی بسیج تمدید شد

مسئول امور انجمن‌های سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی بسیج تا ۱۵ آذرماه تمدید شده است، گفت: اختتامیه این جشنواره ۸ بهمن‌ماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)، حجت‌الله سلطانی با بیان اینکه دومین جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی بسیج هنرمندان استان اصفهان از مهرماه امسال کار خود را آغاز کرده است، اظهار کرد: مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی بسیج هنرمندان استان اصفهان تا ۱۵ آذرماه سال جاری تمدید شد.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای انجمن موسیقی بسیج برای نخستین‌بار بخش موسیقی آیینی در استان اصفهان به این جشنواره اضافه شده است که مداحان و فعالان عرصه تعزیه و شبیه‌خوانی در راستای ارزیابی و ارتقاء مهارت‌های خود در زمینه موسیقی آیینی می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه مرکزی در استان اصفهان واقع در خیابان توحید، مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان و یا کانون‌های بسیج هنرمندان در سراسر استان ارائه دهند.

مسئول امور انجمن‌های سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان بیان کرد: اختتامیه مرحله استانی این جشنواره ۸ بهمن‌ماه در اصفهان برگزار می‌شود و آثار برتر در هر بخش برای شرکت در مرحله کشوری ارسال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شناسایی استعدادهای جدید، خلّاق، جوان و متعهد، گشودن دریچه‌های تازه در رویکرد سرود، موسیقی و ترانه و ایجاد بسترهای همکاری با دیگر هنرها، ایجاد بستر مناسب جهات ارتقاء و گسترش سطح علمی و فعالیت‌های گروهی سرود و بسیج و کمک به فرآیند تولیدات هنری از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

سلطانی یاآور شد: این جشنواره با موضوعات همبستگی و انسجام اسلامی در حمایت از مقاومت اسلامی، وحدت اسلامی و مقابله با اندیشه‌های تکفیری، بسیج، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، بصیرت در مواجه با فتنه ۹ دی و سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی برگزار می‌شود.

خبرگزاری بسیج

آخرین اخبار