اصفهان بسیج

هفته پایانی مسابقات برترین های المپیاد ورزش برادران بسیج

هفته پایانی مسابقات برترین های المپیاد ورزش برادران بسیج گرامیداشت سردار شهید حسین همدانی روز پنجشنبه ۲۶ آذر ماه به میزبانی تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج)؛هفته پایانی مسابقات برترین های المپیاد ورزش برادران بسیج گرامیداشت سردار شهید حسین همدانی روز پنجشنبه ۲۶ آذر ماه به میزبانی تهران برگزار شد.

در این این مسابقات که به مدت یک روز برگزار شد، ورزشکاران برتر برادر بسیجی المپیادهای ورزش بسیج، در رشته های تکواندو، جودو، ووشو، کشتی، کاراته، قایقرانی، دوومیدانی، تیراندازی و تیروکمان با هم رقابت کردند.
تیم اصفهان نیز در رشته های ووشو ، تکواندو ، تیر و کمان و جودو شرکت و در پایان مقام های زیر برای بسیجیان اصفهانی به ارمغان آمد.

تیمی :

مقام اول : تیر و کمان

مقام دوم : تکواندو

مقام سوم : جودو

انفرادی:

وشوو :

مقام سوم وزن ۳۴ کیلوگرم : مهدی بنی وزن

مقام سوم وزن ۴۹ کیلوگرم : علی فخاری

تکواندو :

مقام اول وزن ۵۱ کیلوگرم : رضا نرئی

مقام دوم وزن ۴۵ کیلوگرم : محمدرضا پولادی

مقام دوم وزن ۴۸ کیلوگرم : فرنام حیدری

مقام سوم وزن ۵۵کیلوگرم : سید حسام اشرف منصوری

جودو :

مقام اول وزن کیلوگرم : امیرحسین طالبی

مقام اول وزن ۴۶ کیلوگرم : مهدی عباس زاده

مقام دوم وزن ۵۵ کیلوگرم : علیرضا قربانی

تیروکمان :

مقام اول ریکرو : حسین پناهی

مقام چهارم کامپوند : احمد سلیمانی


در اختتامیه هفته پایانی برترین های المپیاد ورزش برادران بسیج که با حضور میرجلیلی جانشین سازمان ورزش بسیج و قلی پور مدیرعامل باشگاه مقاومت برگزار شد از نفرات برتر این رقابت ها با اهدای لوح تقدیر و مدال تقدیر شد.

گفتنی است در پایان این مسابقات و جمع بندی امتیازات ورزشکاران در ۳ هفته برگزار شده، نفرات اول تا ششم برترین ها جهت شرکت در رقابت های جایزه بزرگ که با همکاری فدراسیون ها بهمن ماه و اسفندماه برگزار می شود، فراخوانده می شوند.

آخرین اخبار