اصفهان بسیج

برجام دارای نقاط ابهام و ضعف‌های ساختاری است/ رئیس‌جمهور آمریکا و اتحادیه اروپا برای لغو تحریم‌ها تضمین کتبی بدهند/ از ورود هر گونه مواد مصرفی آمریکا جداً پرهیز شود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به بررسی‌های دقیق و مسئولانه برجام در مجلس شورای اسلامی و شورایعالی امنیت ملی و عبور این موافقتنامه از مجاری قانونی، دستورات مهمی را در خصوص رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه کشور صادر فرمودند.

اجرای ۹۰ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس درفلاورجان اصفهان

سرهنگ نورزاده از اجرای ۹۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان فلاورجان خبر داد.

۴۰۰ راوی دفاع مقدس به روایتگری می پردازند

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: ۴۰۰ روای همزمان با هفته گرامیداشت دوران دفاع مقدس به روایتگری می پردازند.

فرمانده لشکر 14 امام حسین؛

شهید خیزاب از نیروهای خوش فکر و با استعداد سپاه بود

زمان شهادت نیز حدود ۴۰ تا ۵۰ روز از رفتن وی به سوریه می گذشت که در حین انجام عملیات که خودش فرمانده محور بود توسط کالیبر ۲۳ میلی متری تروریست ها به شهادت رسید.

سردار عروج:

حضور نوجوانان در دفاع مقدس تمام پیش بینی های دشمن را خنثی کرد

مشاور فرمانده کل سپاه پاسدران با تاکید بر حضور همه اقشار مردم در جنگ تحمیلی گفت: در جنگ ۸ ساله نوجوانانی مانند شهید بهنام محمدی و جمال گنجعلی در میدان نبرد وارد شدند و تمام پیش بینی های دشمن را خنثی کردند.

حجه السلام کتابچی:

همه امید ما شفاعت اباعبدالله علیه السلام در روز قیامت است

امام جمعه شهر خورزوق: اگر در دانشگاه امام حسین علیه السلام خوب تحصیل کردیم و به درس های عاشورا عمل کردیم دیگر امام زمان تنها نمی ماند.

با حضور دبیران مدارس متوسطه شاهین شهر و میمه

همایش دبیران آمادگی دفاعی مدارس دوره دوم متوسطه برگزار شد

به همت حوزه حضرت معصومه سلام الله علیها و همکاری حوزه شهید فهمیده،همایش دبیران آمادگی دفاعی مدارس در مقطع دوم متوسطه برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان:

می توان در مقابل تهدیدات با تاکید بر قدرت نرم و با تکیه بر فرهنگ اسلامی با صلابت ایستاد

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان:با توجه به نقش بسزایی که مدیران مدارس متوسطه در هدایت عمومی معلمین مدارس دارند برنامه ریزی برای توانمند سازی این قشر از فرهنگیان متناسب با نیازهای روز کشور ضروری است.

با هدف ترویج اقتصاد مقاومتی

کارگاه کشت زعفران برگزار گردید

به همت حوزه امام حسین (ع) برخوار و با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی کارگاه کشت زعفران ویژه بسیجیان برگزار گردید.

فرمانده کل سپاه پاسداران :

امروز پرچم پرافتخار کربلا و روایت ایثارگر عاشوراییان بر شانه های شهدا است

فرمانده کل سپاه پاسداران در مراسم تشییع شهید مدافع حرم گفت: امروز پرچم پرافتخار کربلا و روایت ایثارگر عاشوراییان بر شانه های شهدا است.

آخرین اخبار