اصفهان بسیج
تمامی سرویس‌های اطلاعاتی استکباری ‌‌علیه ‌انقلاب اسلامی بسیج شده‌اند

سرلشکر جعفری: فکر می‌کنند ‌با مذاکره ‌می‌توانند مسائل اقتصادی را حل کنند/ ‌تلاش آل‌سعود برای ایجاد ناامنی در‌ ایران‌

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در زمان جنگ ‌سیاسیونی که در جبهه بودند ‌می‌گفتند که “شما یک عملیات بزرگ انجام دهید و ما در ادامه با مذاکره جنگ را حل می‌کنیم” و امروز هم فکر می‌کنند ‌با مذاکره ‌می‌توانند مسائل اقتصادی را حل کنند.

معلم بادرودی در بازنشستگی درس عملی اقتصاد مقاومتی می دهد+ تصاویر

در شهر بادرود یک معلم بازنشسته توانسته با الگو گرفتن از اقتصاد مقاومتی و با پشتکار زیاد یک کارآگاه تولیدی کفش را راه اندازی کرده و این کارآگاه که می توان گفت در شهر و شهرستان های اطراف هم کم نظیر است توانسته است با ایجاد شغل برای ۱۶ نفر، نیازهای اقتصادی این خانواده ها را تا حدود زیادی تامین نماید.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه خوانسار:

جهادگران اردوهای جهادی، سفیران کار و تلاش/ وجود روحیه خدمت رسانی در مردم مایه اقتدار کشور است

حجت الاسلام نوری گفت: اردوهای جهادی در امتداد اقتصاد مقاومتی و بر اساس توجه به نیرو و ظرفیت داخلی است چرا که هر جا خود کفا بوده ایم از ظرفیت داخلی استفاده کردیم و هر نقطه ای که ضربه خورده ایم برای آن بوده است که خود را قبول نداشته ایم.

فرجام برجام در یک سالگی؛

درس ها و عبرت ها، راهی که طی کرده ایم

پس از اثبات قدرت چانه زنی در عرصه بین المللی به ذهن کودکانه مجامع بین الملل فهماندیم که ما اهل جنگ نیستیم و اهل منطق و مذاکره ایم و اهل بمب هسته ای نیستیم و در عین داشتن قدرت دفاعی قدرت مذاکره نیز داریم.

حجت الاسلام و المسلمين طائب در جمع فرماندهان و نخبگان بسيجي سپاه نجف آباد:

دشمن در توافق هسته ای به دنبال سلب قدرت و توانایی هسته ای ایران بود

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه نجف آباد، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب، عصر امروز(۳۰تیر) در جمع فرماندهان و نخبگان بسیجی شهرستان نجف آباد در محل ناحیه سپاه شهرستان درباره ابعاد مذاکره هسته ای و گذشت یکسال از توافق هسته ای گفت: میدان مذاکره هسته ای همانند میدان نبرد صفین است که اگر روشنگری و بصیرت در بین یاران نباشد، پیروز این میدان دشمن است.

حوزه17 مقداد برگزار می کند:

همایش فرهنگی ورزشی ولایت

همایش فرهنگی ورزشی ولایت به مناسبت هفته المپیک و یادبود شهدای مدافع حرم برگزارشد.

مسئول بسیج سازندگی پایگاه شهید مطهری خبر داد؛

آغاز ثبت نام اردوی جهادی بسیج شهید مطهری زمان آباد

مسئول سازندگی بسیج شهید مطهری زمان آباد از آغاز ثبت‌نام طرح اردوی جهادی تابستان ۹۵ در این پایگاه با محوریت یکی از روستاهای شهرستان تیران و کرون خبر داد.

امام جمعه نجف آباد در آیین افتتاحیه دوره تربیت مربی تبلیغ:

ایستادگی در برابر دشمنان وظیفه همگانی است

امام جمعه نجف آباد در افتتاحیه دوره تربیت مربی تبلیغ، ایستادگی در برابر دشمنان را وظیفه همگانی عنوان کرد و تقویت بصیرت خانواده ها را در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن مهم دانست.

برگزاری مراسم بزرگداشت‌ شهید مدافع حرم سید هادی حسینی در شاپورآباد برخوار

به همت پایگاههای مقاومت بسیج امام صادق(ع) و شهید مفتح شاپور آباد برخوار مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) سید هادی حسینی با حضور مردم متدین و انقلابی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

رئیس مجمع بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه:

باید با تمام توان ظرفیت سازی کنیم تا با استفاده از آن بتوانیم در جهت دفاع از انقلاب مهیا باشیم

طبق ایه شریفه قرآن که آرم سپاه نیز می باشد باید با تمام توان ظرفیت سازی کنیم و با استفاده از این ظرفیت سازی بتوانیم ادر جهت دفاع از انقلاب مهیا باشیم.

آخرین اخبار