اصفهان بسیج
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی اصفهان:

سازماندهی کادر درمانی بسیجی استان اصفهان در عراق/ آماده باش ۴۰۰ پزشک و پیراپزشک

امسال آمادگی ارائه خدمات متنوع با تخصص های مختلف با استعداد نیرویی ۴۰۰ نفر را اعلام کردیم که این افراد در طول این مدت در آماده باش امدادی قرار داشتند.

بازدید رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا از نمایشگاه عملکرد بسیج

سردار شیرازی، رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا، با حضور در نمایشگاه عملکرد بسیج، در جریان فعالیت ها و ابتکارات رده های مختلف این سازمان قرار گرفت.

فرمانده حوزه بسیج سیدالشهدا بادرود خبر داد

برگزاری سومین همایش پیاده‌روی اربعین از بادرود تا امامزاده آقا علی عباس (ع)

فرمانده حوزه بسیج سیدالشهدا بادرود گفت: به مناسبت اربعین حسینی سومین همایش پیاده‌روی جامانده‌های اربعین حسینی از بادرود تا امامزاده آقا علی عباس برگزار می‌شود.

حضور نماینده مجلس در سپاه ناحیه خوانسار/ تصاویر

علی بختیار گلپایگانی نماینده خوانسار و گلپایگان در مجلس با حضور در سپاه ناحیه خوانسار در جمع فرماندهی و پرسنل این ناحیه قرار گرفت.

سپاه درگذشت مرحومه «مرضیه حدیدچی دباغ» را تسلیت گفت

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت بانوی انقلابی و ولایتمدار مرحومه مرضیه حدیدچی دباغ نخستین فرمانده سپاه همدان را تسلیت گفت.

نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار به مناسبت هفته بسیج

۸۳ برنامه به مناسبت هفته بسیج در برخوار برگزار می شود/ به دنبال برندسازی صنایع‌دستی برخوار هستیم

شفیعی گفت: امسال در مجموع ۸۳ برنامه مختلف به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج در شهرستان برخوار با شعارمحوری بسیج، انقلابی و خدمتگذار است برگزار می‌شود.

نمایشگاه بسیج

نمایشگاه هفته بسیج پایگاه شهید رجایی دستگرد برخوار افتتاح شد.

همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی دستگرد و با حضور شهردار و امام جمعه شهر و فرمانده سپاه ناحیه برخوار و فرمانده حوزه امام حسن مجتبی (ع) در روز چهارشنبه ۹۵/۸/۲۶ نمایشگاه بسیج در آستان امامزاده ادهم(ع) شهر دستگرد افتتاح گردید.

چهل و یکمین جلسه بصیرت افزایی-۲۶ آبان ۱۳۹۵

با موضوعیت تحولات اخیر کشور،منطقه و برجام برگزار گردید در طی این جلسه در رابطه با انتخابات آمریکا تاثیر این انتخابات بر جهان، ویژگی مهندسین بسیجی و اوضاع داخلی کشور برگزار شد.

با حضور جمعی از مسئولین

دارالقرآن کریم بسیج حضرت معصومه(س) شهر سین افتتاح گردید.

به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) و معاونت تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج برخوار دارالقرآن کریم بسیج حضرت معصومه(س) شهر سین روز چهارشنبه ۹۵/۸/۲۶ با حضور سرگرد پاسدار محمدرضا فلسفین جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار و حجت الاسلام فتاحی تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج برخوار و جمعی از مسئولین شهر سین افتتاح گردید.

پیام سازمان بسیج عمران و معماری به رییس جمهور:

مطابق کدام سیاست معماری ایرانی را به معماران کشورهای دیگر واگذار کرده ایم/ توافق نامه با شرکت ایتالیایی را لغو کنید

باید پرسید با توجه به حضور جمع عظیمی از معماران توانمند، متعهد و علاقمند به هویت ایرانی – اسلامی در درون کشور، مطابق کدام سیاست منطقی، طراحی معماری با ویژگیهای ایرانی را به معماران کشورهای دیگر واگذار کرده ایم؟ آیا دولت آن کشور نیز حاضر است پروژه طراحی معماری مبتنی بر هویت ایتالیایی را به معماران ایرانی بسپارد.

آخرین اخبار