اصفهان بسیج
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه چادگان:

مهمترین مسأله انتخابات امروز مشارکت حداکثری مردم است

حجت الاسلام یزدان شناس گفت: پیروز اصلی انتخابات بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، مردم هستند که با حضور خود در انتخابات، به قدرت و عزت کشور می افزایند و امید دشمن را در طمع، به کشورمان نا امید می کنند.

در شب انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفت

اقدام مشکوک روزنامه دولت در جعل بیانیه انتخاباتی به نام سردار قاسم سلیمانی /سخنگوی سپاه تکذیب کرد

روزنامه دولتی ایران در شب انتخابات، طی اقدامی عجیب اقدام به انتشار یک بیانیه انتخاباتی جعلی به نام فرمانده نیروی قدس سپاه کرد.

امام خامنه‌ای پس از شرکت در انتخابات:

مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند/ سرنوشت کشور دست آحاد مردم است

رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه توصیه من این است که مردم هر چه بیشتر شرکت کنند، خاطرنشان کردند: هر چه زودتر پای صندوق‌ها بیایند، معتقدم کار نیک را بایستی در اول وقت آن انجام داد و تاخیر نباید انداخت، سرنوشت کشور دست آحاد مردم است.

گزارش تصویری:

میرمرشدی در همایش بصیرتی ائمه جمعه و جماعات خمینی شهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ نشست روشنگری و بصیرتی ائمه جمعه و جماعات خمینی شهر با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین میرمرشدی و با حضور بالغ بر ۳۰۰ نفر از روحانیون این شهرستان برگزار شد. در این برنامه که در ایام نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی […]

نشریه اخبار و تحلیل‌ها چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت

امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی): بنده اصرارم بر حضور حداکثری و عمومی ملت ایران به خاطر این است که می‌بینم و می‌دانم که حضور یکپارچه مردم و حضور پرشور و امیدوارانه و قدرتمندانه [در انتخابات] مردم موجب می‌شود که دشمن مأیوس بشود، وقتی دشمن مأیوس شد کارایی خود را از دست خواهد داد.(۱۳۹۲/۳/۲۲)

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه خمینی شهر و هیئت همراه:

از حوزه مقاومت بسیج حضرت زینب(س) خمینی شهر نظارت ستادی به عمل آمد/تصاویر

جانشین فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر- به همراه تعدادی از اعضای شورای این ناحیه مقاومت بسیج، از حوزه خواهران حضرت زینب ( س) سرکشی نمودند.

فرمانده ناحیه مقاومت شاهین شهر و میمه:

چشم طمع دشمنان به انتخابات ایران اسلامی/ برقراری امنیت مهمترین مؤلفه ایران اسلامی است

سرهنگ مشیرصدری با بیان اینکه امنیت یکی از مهمترین مولفه های ایران اسلامی است، گفت: امروز دشمنان به این انتخابات چشم دوخته اند تا در کشور ناامنی و تشنج ایجاد کنند که به لطف و یاری خدا تاکنون ناموفق بوده و فضای کشور فضایی بدور از تشنج و آشوب است.

فرمانده سپاه ناحيه نجف آباد:

بسیج در تراز انقلاب است نه در تراز حزب و گروه

فرمانده سپاه ناحیه نجف آباد با بیان اینکه بسیج فراتر از گروه و جریان است گفت: بسیج در تراز انقلاب است و هیچ وقت به صورت مصداقی وارد انتخابات نمی شود و تنها آن چیزی که اهمیت دارد انتخاب اصلح بر اساس ملاک های امام (ره) و مقام معظم رهبری است.

بسیج عشایری اصفهان :

بیانیه سازمان بسیج عشایری اصفهان به مناسبت ۲۹ اردیبهشت روز بسیج عشایری

به مناسبت دیدار تاریخی عشایر در روز ۲۹ اردیبهشت با حضرت امام (ره) این روز به نام روز بسیج عشایری نامگذاری شد .

فرمانده سپاه نجف آباد:

بسیج انقلاب اسلامی را بیمه کرد/ دشمن از ابتدای انقلاب به فکر نابودی آن بود

سرهنگ ساعی گفت: دشمن آشوب های جدایی طلبانه، کودتاهای طراحی شده، ترورها و بمب گذاری های اول انقلاب را برای مهار و نابودی انقلاب طراحی کرد، اما در تمام این دسیسه ها ناکام شد.

آخرین اخبار