اصفهان بسیج
بیانیه راهپیمایی روز قدس

بیانیه سپاه ناحیه برخوار به مناسبت فرا رسیدن روز قدس

ملت شریف ایران در طول چهل سال گذشته با تمام وجود غیر قابل اعتماد بودن استکبار را درک کرده اند. آمریکای امروز در بد عهدی و بی وفایی روی نامردان جهان را سفید کرده و با تصویب دوباره تحریم های ضد ایرانی عملا توافق برجام را زیر پا گذاشته و به تمامی تعهداتش پشت پا زده است.

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی کشور مطرح کرد؛

لزوم تجمیع تجربه‌های عرصه‌ای و آکادمیک در زمینه کشاورزی/ عده‌ای کشاورزی و خودکفایی را مزخرف می‌دانند

جهان‌سوز گفت: عده‌ای امروز کشاورزی و خودکفایی را مزخرف می‌دانند، درصورتی‌که گسترش حفر چاه‌های غیرمجاز در کشور در زمان مدیریت همین آقایان اتفاق افتاد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان:

بُرد موشک‌های میان‌بُرد ایران بیش از ۸۵۰ کیلومتر است/ مشکل کم‌آبی به ضعف مدیریتی برمی‌گردد

سردار فدا اظهار کرد: بُرد موشک‌های میان‌بُرد ایران بیش از ۸۵۰ کیلومتر است این در حالی است که مواضع گروه‌های تروریستی داعش که مورد اصابت موشک‌های نقطه زن میان‌برد ایران قرار گرفت ۶۵۰ کیلومتر بود.

موشک ها دقیقا به نقاط در نظر گرفته شده اصابت کرد/ تروریست ها در شوک فرو رفته اند

معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه گفت: حامیان تروریست ها با این اقدام بار دیگر متوجه شدند که ملت ایران در دفاع از کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، با هیچ قدرتی شوخی ندارند و اگرچه هیچگاه آغاز کننده جنگی نبوده‌اند اما اگر دستی به عنوان تجاوز به کشور ما نزدیک شود، دست آنها قطع می شود.

فرمانده سپاه ناحیه فلاورجان مطرح کرد

آغاز اجرای طرح کرامت در شهرستان فلاورجان

فرمانده سپاه ناحیه فلاورجان گفت: «طرح کرامت» سازمان بسیج در شهرستانهای ملایر و فلاورجان به‌صورت آزمایشی اجرا می‌شود.

گردهمایی علما وفضلا در دفترامام جمعه خوانسار/ تصاویر

جلسه هم اندیشی فضلا ، روحانیون و مبلغان اعزامی در دفتر امام جمعه شهرستان خوانسار با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خوانسار برگزار شد.

بیانیه به مناسبت روز قدس؛

بیانیه بسیج دانشجویی ناحیه شاهین شهر به مناسبت روز قدس

حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) : سال های متمادی است که سعی می شود مسئله قدس فراموش شود , روز قدس درست تیری است بر قلب این توطئه.

فرمانده حوزه امام حسن(ع) برخوار:

باند سارقان خودرو در شهر خورزوق به دام افتادند

موسوی از دستگیری دو سارق خودرو توسط بسیجیان حوزه امام حسن مجتبی (ع) در گشت های اطلاعات عملیات در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان خبر داد.

نشریه اخبار و تحلیل‌ها دوشنبه ۲۹ خرداد

امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بخش مهمی از امنیت امروز مربوط به مدافعان حرم و بخش دیگر مربوط به مرزداران است. شهدای مرزی ما مظلومند؛ مردم بدانند که اینها چقدر خدمت می‌کنند. خدمت که فقط آب و نان نیست؛ بالاتر از آن، امنیت است. (۹۶/۳/۲۸)

سردار شریف:

عملیات موشکی سپاه ضد داعش موفقیت‌آمیز بوده‌ است

سخنگوی سپاه پاسداران تاکید کرد: عملیات موشکی سپاه تنها گوشه بسیار کوچکی از قدرت تنبیهی ایران علیه تروریست‌ها و دشمنان بوده است.

آخرین اخبار