اصفهان بسیج
قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) خبر داد؛

درگیری سپاه با تروریست‌ها در شمال غرب کشور/ هلاکت و زخمی شدن ٧ تروریست و شهادت رزمنده سپاه

قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از هلاکت و زخمی شدن ۷ تروریست در درگیری دیشب رزمندگان اسلام با تروریست ها در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور خبر داد.

در شب شهادت حضرت امام صادق علیه السلام:

مراسم عزاداری ششمین امام شیعیان برگزار شد

به همت روابط عمومی و تبلیغات ناحیه شاهین شهر و میمه مراسم شهادت حضرت امام صادق علیه السلام با حضور کارکنان پایور و وظیفه با نوحه سرائی مداح اهل بیت(س) برادر بخشی در نماز خانه برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی اردستان:

اردوهای جهادی در اردستان آغاز می شود

صادقی افزود: هشت کار گروه به تعداد ۱۶۰نفر، که شامل یک گروه مهندسی عمران و کشاورزی به تعداد ۳۰ نفر و تعداد ۱۰۰ نفر در قالب طرح هجرت از دانش آموزان و تعداد ۵۰ نفر از حلقه های صالحین به اردوهای جهادی اعزام می شوند .

سردار نقدی:

ایستادگی ملت در برابر ابرقدرت های شرق و غرب معجزه بزرگ دفاع مقدس بود/ مامور هستیم تا با طاغوت ها بجنگیم

سردار نقدی ایستادگی ملت در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را که ثروت هایشان را به پای صدام ریختند، معجزه بزرگ دفاع مقدس دانست و گفت: ما مامور هستیم تا با طاغوت ها بجنگیم و این میدان آزمایشی است که خوب و بد شناخته می شوند.

شهدای گمنام در مهاباد آرام گرفتند/تصاویر

پیش از ظهر امروز سه تن از شهدای گمنام که بر روی دستان مردم این شهر تشییع شده بودند در بازار روز به خاک سپرده شدند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه شاهین شهر و میمه:

لازمه حضور در اردوهای جهادی خودسازی و ایجاد تقوا ست

حجه الاسلام احمدی در مراسم ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی که با حضور فرماندهان و مسئولین بسیج سازندگی حوزه ها برگزار شد با تاکید بر ضرورت تقوا در جهاد گران گفت: لازمه حضور در اردوهای جهادی خودسازی است،در نتیجه معنویتی که در اثر حضور در اردوهای جهادی بوجود می آید درون انسان حفظ می شود.

روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه:

بازگشت شهید تازه تفحص شده به شاهین شهر

تشییع پیکر مقدس شهید تازه تفحص شده بعد از نماز جمعه برگزار می گردد.

نشریه اخبار و تحلیل‌ها سه‌شنبه ۲۷ تیر

امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی): این را هم همه بدانند که ما جز با کار جهادی و انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم؛ کار فراوان و پرحجم و باکیفیت و انقلابی.(۱۳۹۶/۲/۱۰)

تبیین فرمان آتش به اختیار در همایش فرهنگیان بسیجی

نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خوانسار گفت:افسران جنگ نرم بایستی با توجه به ویژگی های خاصی نسبت به مسائل و چالش ها در عرصه های فرهنگی و هویتی در راستای غلبه گفتمان انقلاب وارد شوند

معاون هنری بسیج هنرمندان اصفهان:

مسابقه عکس شاهدان صادق برگزار می شود

سازمان بسیج هنرمندان اصفهان با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، همکاری کانون عکس انجمن سینمای جوان و مجتمع فرهنگی فرشچیان اقدام به برگزاری مسابقه عکس با عنوان «شاهدان صادق» کرده است.

آخرین اخبار